NASZA SZKOŁA
Krzysztof Kieślowski
Zawody sportowe
Dzisiaj (19 października 2017 r.) odbyły się zawody sportowe w piłce nożnej dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Pazur, Edyta Urbaniak, Dżesika Węgier, Angelika Woźniak, Martyna Dancewicz, Nikola Pokonieczna, Milena Krawczuk, Klaudia Dobrzańska oraz Julia Siewierska pod okiem pani Anny Machnowskiej-Pyrzyńskiej.
O dalszych losach naszych piłkarek będziemy informować na bieżąco, a póki co zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej najlepsi uczniowie z całego kraju odebrali w poniedziałek -
16 października 2017 r. stypendia Prezesa Rady Ministrów, zaś nauczycielom zasłużonym dla polskiej edukacji wręczano odznaczenia państwowe, medale, nagrody ministra edukacji narodowej. Z naszej szkoły takie odznaczenie otrzymała uczennica klasy 401 - Katarzyna Świderska.
Serdecznie gratulujemy!
Ogłoszenie wyników rekrutacji
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH
DO PROJEKTU "RAZEM DLA EDUKACJI"
W RAMACH ZADANIA MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ
"RODZINA POLONIJNA"

Serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że uczniowie powinni mieć (przy przekroczeniu granicy) dowód osobisty
lub w przypadku osoby niepełnoletniej - paszport.

W najbliższym czasie odbędzie się spotkanie informacyjne. Prosimy śledzić informacje na tablicy ogłoszeń.

Wszelkich szczegółów udziela p. Paulina Maszkowska

Zawody sportowe
Dzisiaj (16 października 2017 r.) odbyły się zawody młodzieży ponadgimnazjalnej w tenisie stołowym. Z naszej szkoły wzięli udział: Jakub Czechowicz, Daniel Bobrowicz Daniel, a także Julia Siewierska i Marcelina Osińska.

Dzień Języków Obcych
To właśnie we wtorek - 26.09.2017 r. nasi uczniowie wykazali się swoimi umiejętnościami językowymi. Było wesoło, głośno i co najważniejsze w językach obcych. Kto wygrał?

Rywalizacja była zacięta, ale ostatecznie tak wyglądają wyniki:

I miejsce - 301, 302
II miejsce - 202, 401
III miejsce - 101


Zobaczcie więcej zdjęć!
Rodzina Polonijna
Zespół Szkół Odzieżowych im. Krzysztofa Kieślowskiego w Gorzowie Wlkp. będzie realizował projekt „Razem dla edukacji” finansowany przez MEN w ramach konkursu „Rodzina Polonijna”. Placówka otrzyma blisko 80 tysięcy złotych na zorganizowanie wyjazdów na Litwę do szkoły partnerskiej w Mickunach oraz zaproszenie szkoły do Gorzowa Wlkp. oraz na pomoce naukowe, konkursy, warsztaty dla uczniów i nauczycieli. Działania będą realizowane w 2017 r. oraz 2018 r.

W związku z tym trwa rekrutacja osób, które pojadą na Wileńszczyznę w listopadzie 2017 r. - swoją kandydaturę należy zgłosić do p. Pauliny Maszkowskiej do końca września.
Otrzęsiny
Klasy pierwsze w czwartek - 20 września 2017 r. wzięły udział w otrzęsinach. Uczniowie zmagali się w kilku konkurencjach, między innymi w jedzeniu jogurtu na czas, tańcu na gazetach, w piosence, wierszu o szkole, przebraniu kociaka. Każdy pragnął zwyciężyć, dlatego też uczniom pomagali ich wychowawcy. Zabawy i śmiechu było sporo, co zresztą widać na zdjęciach.

Wyniki:
I miejsce - 131bs
II miejsce - 101t
III miejsce -132bs
IV miejsce - 102t

Konferencja: Kobieta - matka - Sybiraczka
W czwartek 20 września 2017 r. uczniowie klasy 302 - Julia Jaroszczak Adrianna Pawlak, Kamil Piekielny, Wiktoria Szymanis, Bartłomiej Szulc, Roksana Tataj pod opieką p. Pauliny Maszkowskiej wzięli udział w I Konferencji naukowej "Kobieta - matka - Sybiraczka", która odbyła się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Konferencja została zorganizowana przez Koło Związku Sybiraków w Gorzowie Wlkp., Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wlkp. oraz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wlkp.