Weekly news

Wycieczka do Krakowa
Drukuj
Wycieczka do Krakowa
24
05.16
W dniu 17.05.2016r. uczniowie naszej szkoły: Rowicki Daniel, Jaroszczak Julia, Piekielny Kamil, Radlak Dawid, Rumik Łukasz, Masłowski Kacper, Olszowiak Grzegorz wraz z opiekunem Przemysławem Dygasem dotarła, po ponad 7 godzinach jazdy pociągiem, do Krakowa.
W dniu przyjazdu młodzież udała się do Tauron Areny Kraków, aby dopingować drużyny męskiej siatkówki, które brały udział w Memoriale Huberta Wagnera. Uczniowie obejrzeli dwa zacięte mecze, których wynik rozstrzygał się dopiero w 5 secie, w tym niestety przegrany mecz Polski z Bułgarią. Mecze były tak emocjonujące i długie, że grupa dopiero po północy dotarła do hostelu.
Po doznaniach sportowych, w kolejnym dniu, przyszedł czas na zwiedzanie pięknego w zabytki Krakowa...Drukuj
Igłą malowane
12
05.16
14 kwietnia odbyła się inauguracja XIX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO i XII MIĘDZYNARODOWEGO konkursu "Igłą Malowane".
Nadesłano kilkaset prac z Polski, Białorusi, Litwy, Łotwy, Niemiec i Ukrainy, a także prace artystów z Chin i Etiopii. Nadesłane prace mieściły się w kategorii szeroko pojętego rękodzieła. Można było podziwiać prace malowane igłą, jak i również przeróżne techniki wzornictwa użytkowego.
Prace oceniało Jury w składzie: Dariusz Sapkowski, Natalia Ślizowska i Maria Szcześniak.
Podczas uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień gościliśmy zastępcę prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. Pana Janusza Dreczkę, Przewodniczącego Rady Miasta Pana Roberta Surowca, Panią Sekretarz Miasta Gorzowa Wlkp. Agnieszkę Stanisławską, Dyrektora Wydziału Edukacji Pana Eugeniusza Kurzawskiego i innych przedstawicieli Wydziału Edukacji. Swoją obecnością zaszczycili nas również Radni Miasta Gorzowa Wlkp. oraz Prezes Fundacji "Czysta Woda" Pani Grażyna Wojciechowska. Inauguracja konkursu została uświetniona programem artystycznym przygotowany przez uczniów szkoły. Inscenizacja teatralna inspirowana była twórczością Patrona Zespołu Szkół Odzieżowych Krzysztofa Kieślowskiego.Drukuj
Pożegnanie absolwentów
03
05.16
W piątek 29 kwietnia 2016r. w Auli Kolorowej uczniowie klas trzecich Zespołu Szkół Odzieżowych uroczyście pożegnali tegorocznych absolwentów - uczniów klasy 401...

Wręczone zostały nagrody, pamiątkowe wyróżnienia uczniom, którzy swoją postawą, osiągnięciami zapisali się na kartach historii naszej szkoły...
Ale to już było i nie wróci więcej...
choć w papierach lat przybyło to naprawdę wciąż jesteśmy tacy sami...

Drukuj
Supermatematyk
30
04.16
23 kwietnia 2016r. odbył się w Liceum Ogólnokształcącym im. św. Marii Magdaleny w Poznaniu Finał XIV Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego Supermatematyk.

Z przyjemnością informujemy, że Magdalena Kuczyńska zajęła 12 miejsce w kategorii klas pierwszych wśród zasadniczych szkół zawodowych.


Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!


Drukuj
Olimpiada z zakresu wiedzy przedmiotów zawodowych odzieżowych
22
04.16
Dnia 05 kwietnia 2016r w Łodzi odbył się ostatni - III ETAP Olimpiady z zakresu wiedzy przedmiotów zawodowych odzieżowych.
Do rozwiązania był test składający się z 60 pytań .Aby zostać finalistą należało zaliczyć co najmniej 60% materiału z czego 20% wykraczało ponad program.

Aż czterech uczniów naszej szkoły zostało Finalistami olimpiady i są zwolnieni z egzaminów zawodowych etap pisemny w kwalifikacji A.48 oraz A.49

1. Barbara Kosyk - klasa 401
2. Sandra Tomaszewska - klasa 302
3. Sandra Jóźwiak - klasa 302
4. Bogusława Szwagierek - klasa 302

Gratulujemy uczniom i ich opiekunom i życzymy dalszych sukcesów.
Drukuj
WARSZTATY KONSTRUOWANIA POJAZDÓW KOSMICZNYCH
08
04.16
Konsultanci do spraw kontaktów z UFO zapraszają na warsztaty konstruowania pojazdów kosmicznych, prowadzonych przez wykwalifikowanych konstruktorów. Wszystkie statki polecą w Kosmicznej Paradzie 02.07 w czasie Dni Gorzowa, a następnie zaparkują pod NoVa Park!, gdzie będzie można je podziwiać od 02-03.07.
Dla najbardziej szalonych konstruktorów nagrody, a dla każdego uczestnika warsztatów zwolnienie z lekcji!!
Uwaga!! Liczba miejsc ograniczona!!
Warsztat jest bezpłatny.
Terminy i miejsce:
23-23.05, godz.9.00-14.00 ZSO
Zapisy i informacje te. 662 244 241 lub facebook.com/kosmicznygorzow

Organizator: Miejski Ośrodek Sztuki
Dofinansowanie: Wydział Spraw Społecznych UM
Autorzy:Ewa Bone i Ewa Kozubal


Drukuj
Pierwszy Dzień Wiosny
30
03.16
Obchody Pierwszego Dnia Wiosny na stałe wpisały się w kalendarz uroczystości szkolnych.
W tym roku w szkole to nauczyciele przygotowali niespodziankę w postaci spektaklu pt."Bajki dla dorosłych". Ogrom nakładu pracy, ale również śmiechu i super zabawy podczas prób, zaowocował przedstawieniem, które nie dość, że ukazało wiele prawd życiowych, aktualnych mimo upływu lat, poprawiło humor naszym uczniom. Nauczyciele w nowych odsłonach udowodnili, że mają dystans do siebie i potrafią się świetnie bawić.
Po spektaklu nasza młodzież mogła konkurować z nauczycielami w Turnieju Wiosennym o Puchar Wiosennego Krzyśka.
Zawodnicy sprawdzili swój spryt, szybkość, zdolności plastyczne i umiejętności kulinarne. Mamy nadzieję, że impreza Wam się podobała...Pełna fotorelacja umieszczona na:
fb/Zespół Szkół Odzieżowych im. K. Kieślowskiego
Drukuj
Igłą Malowane
15
03.16
XIX OGÓLNOPOLSKI i XII MIĘDZYNARODOWY KONKURS „ IGŁĄ MALOWANE”

Organizatorzy:
Zespół Szkól Odzieżowych im. Krzysztofa Kieślowskiego w Gorzowie Wlkp. zaprasza do udziału w XIX Ogólnopolskiej i XII Międzynarodowej edycji konkursu „Igłą Malowane”. Otwarcie wystawy prac konkursowych oraz uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenie nagród laureatom odbędzie się 14.04.2016 r. o godz. 13.00 w Zespole Szkół Odzieżowych w Gorzowie Wlkp. ul. Śląska 64c.

Patronat nad konkursem sprawuje – Lubuski Kurator Oświaty
oraz Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp.

• Zgłoszenie udziału w konkursie i prace należy przesłać do 08.04.2016 r. na adres:
Zespół Szkół Odzieżowych im. K. Kieślowskiego
ul. Śląska 64c
66-400 Gorzów Wlkp.
zsod@edu.gorzow.pl
iglamalowane-gorzow@wp.pl

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy
iglamalowane-gorzow@wp.pl

Nawigacja
Godło Państwowe
Godlo Polski
Nasz patron
Krzysztof Kieślowski
O Szkole
Konkursy
ZPPM Lewiatan
ZPPM Lewiatan
Facebook
Projekty unijne
WAŻNE LINKI
Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło